قیمت ارزان پخش کلمن پلاستیکی

به طور سنتی، یکی از ظروفی که برای خنک کردن آب استفاده می شد، کلمن و محصولات پلاستیکی بود.

مجموعه ما یکی از بزرگترین مراکز توزیع کننده انواع کلمن اعم از پلاستیک، شیشه، چوب، فلز و استیل با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می باشد.

کلمن ها به گونه ای طراحی شده اند که آب و حتی مواد غذایی را برای مدت طولانی تازه نگه دارند.

نام کلمن در واقع از یک شرکت آمریکایی گرفته شده است.

در این مقاله می خواهیم با انواع کلمن موجود در بازار و نکاتی که در هنگام خرید کلمن باید به آن توجه کنید آشنا شوید پس حتما تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

قیمت کلمن پلاستیکی

لازم به ذکر است که کلمن آب با توجه به جنسیت که دارند انواع مختلفی دارند.

مطالعات انواع کلمن بر اساس جنسیت:

  • کلمن پلاستیکی: یکی از پرمصرف ترین کلمن ها نوع پلاستیک است و بدون شک در هر خانه ای یک نوع از آن وجود دارد. وزن سبک، دوام و استحکام بالای خوشه های پلاستیکی از دلایل محبوبیت آنها در بین مردم است. کلمن پلاستیکی یکی از انواع کلمن هایی است که در بازار مناسب‌تر است، اما باید بدانید که قیمت کلمن ها بر اساس اندازه آن تعیین می‌شود تا کلمن های سایز بزرگ گران‌تر شوند.کلمن های پلاستیکی انواع مختلفی دارند. عبارتند از:
  • کلمن های پلاستیکی دوقلو یا چند قلو برای مصارف مختلف
  •  کلمن های به نسبت بزرگ با دو محفظه
  • کلمن های پلاستیکی با دریچه های متعدد
  • کلمن های تاشو
  •  کلمن پلاستیکی پایه دار
  •  کلمن های چرخدار
  •  کلمن های پلاستیکی قفل دار

باید بدانید که افراد بسته به استفاده از محصول کلمن یک نمونه را انتخاب می کنند، به عنوان مثال کلمن های پلاستیکی قفل دار می توانند بهترین انتخاب برای خانواده هایی با فرزندان کوچک باشند.
کلمنهای فلزی: کلمن فلزی یکی از کلمن هایی است که می تواند آب را برای مدت طولانی برای شما نگه دارد، اما بهتر است بدانید که این نوع کلمن ها در برابر وزن بالا و همچنین ضربه مقاوم نیستند.
کلمن های چوبی : کلمن های چوبی یکی از بهترین و زیباترین کلمن های موجود در بازار هستند و همچنین با توجه به چوب به کار رفته در ساخت این محصول حس بسیار مطبوعی از آب را هنگام نوشیدن به شما القا می کند.
کلمن های چوبی مانند سایر کلماهای موجود دارای نگهداری طولانی مدت آب سرد و گرم هستند.
کلمنهای شیشه ای: کلمن های شیشه ای نوع جدیدی از کلمن ها هستند که بسته به طرحی که بر اساس آن ساخته شده است در بسیاری از مهمانی ها استفاده می شود.
زیبایی کلمن های شیشه ای را وقتی با نوشیدنی حاوی تکه های میوه پر کنید و همچنین با استفاده از شیشه یا کلمن های شیشه ای طعم اصیل نوشیدنی های خود را احساس خواهید کرد.
کلمنهای استیل: کلمن استیل یکی از پرطرفدارترین انواع کلمن های موجود در بازار پس از پلاستیک است.
کلمن استیل یکی از مقاوم‌ترین انواع خنک‌کننده‌ها هستند که بسته به استیل به کار رفته در بدنه و مخزن محصول می‌باشد. همچنین بهتر است بدانید که ماده استیل به کار رفته در تهیه این محصول ضد زنگ می باشد.
طبق طراحی، این نوع کلمن ها دارای پایه های تاشو و چندین شیشه روی درب خود هستند.

قیمت کلمن پلاستیکی

قیمت کلمن پلاستیکی ارزان

همانطور که در قسمت قبل گفته شد، کلمن پلاستیکی رنگی به دلیل قیمت ارزان و مقرون به صرفه، یکی از پرفروش ترین کلمن های موجود در بازار است.

کلمن های پلاستیکی دارای طرح های بسیار متنوعی هستند که