عرضه انواع صندلی پلاستیکی طاووسی فانتزی

امروزه صندلی به یکی از ضروری ترین وسایل در کلیه مکان های شخصی و عمومی تبدیل شده است و به همین دلیل در انواع مدل های فانتزی عرضه می شود، از جمله صندلی پلاستیکی طاووسی.

صندلی پلاستیکی طاووسی از طریق مجموعه هیراد پلاست به صورت غیر حضوری و اینترنتی برای سراسر کشور عرضه می شود و مشتریان می توانند حتی آن را به صورت عمده خریداری کنند. پس با ما در تماس باشید.

صندلی پلاستیکی طاووسی

بررسی صندلی پلاستیکی طاووسی

بیشترین کاربرد صندلی پلاستیکی طاووسی در مکان هایی است که دارای دکوراسیون مدرن هستند. صندلی پلاستیکی طاووسی توسط کارخانه دانیال پلاستیک به رنگ سفید استخوانی تولید و عرضه می شود.

صندلی پلاستیکی طاووسی برای کلیه فضاهای باز و بسته قابل استفاده است از جمله باغ، ویلا، تراس، آشپزخانه و … .

صندلی پلاستیکی طاووسی از مواد اولیه مرغوب و پلاستیک فشرده تولید می شود و از همین رو کیفیت بالایی دارد. اما با این وجود وزن سبکی داشته، به سهولت قابلیت جا به جایی دارد و وزن بالای ۱۰۰ کیلوگرم را تحمل می کند. این صندلی تنها در یک مدل و بدون دسته تولید می شود.

صندلی پلاستیکی طاووسی در یک ست کامل همراه با میز بزرگ گرد قطر ۶۵ سانت و یک میز کوچک عسلی قطر ۴۰ سانت تولید و عرضه می شود.

صندلی پلاستیکی طاووسی

مجموعه هیراد پلاست تنها عرضه کننده میز و صندلی پلاستیکی به قیمت کارخانه است که جهت رفاه حال مشتریان خود شرایط لازم برای خرید غیرحضوری را فراهم نموده است.

سفارش عمده صندلی پلاستیکی طاووسی فانتزی

شرکت هیراد پلاست عرضه کننده مستقیم و عمده انواع صندلی پلاستیکی طاووسی است که حتی شرایط خرید غیر حضوری و ارسال به سراسر کشور را فراهم آورده است. از این رو مشتریان می توانند از هر شهری خرید خود را ثبت کرده و تکمیل نمایند.

از مهمترین مزایای خرید اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. صرفه جویی در زمان
  2. صرفه جویی در هزینه ها
  3. کسب اطلاعات کامل در مورد کیفیت کالا از طریق مشاوران بخش فروش
  4. مقایسه کامل جنس با دیگر نمونه های موجود در بازار و …

از مهمترین مزایا و ویژگی های صندلی پلاستیکی فانتزی طاووسی قیمت ارزان آن است تاهمه مردم با حداقل درآمد بتوانند این صندلی را خریداری کرده و از آن نهایت استفاده را ببرند.

صندلی پلاستیکی طاووسی

قیمت صندلی پلاستیکی فانتزی

قیمت صندلی پلاستیکی فانتزی برای مشتریان در اولویت است.

عواملی که بر قیمت صندلی پلاستیکی فانتزی تاثیرگذارند عبارتند از:

  1. جنس بدنه صندلی پلاستیکی
  2. مدل و طراحی صندلی پلاستیکی
  3. رنگ بندی
  4. قابلیت استفاده در فضای باز و بسته و …

صندلی پلاستیکی طاووسی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما