توزیع کننده تخت پلاستیکی کنار استخری

تخت پلاستیکی استخر از جمله کالاهایی است که علاوه بر استفاده در کنار استخر، برای آفتاب گرفتن در فضای باز هم طرفداران زیادی دارد. بسیاری از مشتریان خواهان آشنایی با توزیع کننده تخت پلاستیکی کنار استخری هستند تا بتوانند خریدی با قیمت مناسب داشته باشند.

اما در زمان خرید تخت کنار استخری علاوه بر قیمت باید به کیفیت هم توجه داشت چرا که اگر کیفیت مناسبی نداشته باشند پس از مدتی در برابر آفتاب خشک شده و می شکنند. بنابراین بیش از قیمت باید به کیفیت تخت پلاستیکی استخر توجه داشته باشید.

تخت پلاستیکی استخر

جدیدترین مدل های تخت پلاستیکی استخر

امروزه مدل ها و طرح های مختلفی از انواع تخت استخر در بازار موجود است که جدیدترین طرح آن تخت کنار استخری حصیری است. دیگر مدل ها عبارتند از:

  • تخت پلاستیکی استخر دسته دار
  • تخت پلاستیکی استخر بدون دسته
  • تخت پلاستیکی استخر چرخ دار و …

در زمان خرید تخت کنار استخری بهتر است به استانداردها و ویژگی های تخت استخر توجه شود. ویژگی هایی همچون:

  1. کیفیت مواد اولیه: تخت کناری استخری اکثرا در فضای باز برای استراحت و آفتاب گرفتن استفاده می شود از همین رو لازم است UV دار بوده تا به آفتاب مقاوم باشد و خشک نشده و نشکند. بنابراین کیفیت خوب این تخت ها را خرید کنید تا بتوانید به طور مداوم از آن استفاده نمایید.
  2. طرح مناسب: همانطور که ذکر شد تخت پلاستیکی استخر طرح های مختلفی دارد که انتخاب هر یک از آنها به سلیقه شخص و البته بودجه خریدار بستگی دارد.

تخت پلاستیکی استخر

قیمت تخت پلاستیکی استخر

هیراد پلاست تنها مرکز عرضه مستقیم تخت پلاستیکی به قیمت کارخانه با امکان خرید حضوری و غیرحضوری

قیمت تمامی کالاهای وارداتی در مقایسه با کالاهای ایرانی بالاتر است. تخت پلاستیکی استخر هم از این قاعده مستثنا نیست. از آنجایی که تخت کنار استخری در ایران تولید نمی شود و تمامی نمونه های موجود در بازار وارداتی هستند، در مقایسه با دیگر کالاهای پلاستیکی قیمت بسیار بالاتری دارند.

قیمت این تخت ها همچنین به برند تولیدی و کیفیت کالا بستگی دارد.

تخت پلاستیکی استخر

مرکز فروش انواع تخت پلاستیکی استخری

یکی از مراکز فروش تخت پلاستیکی استخر، مجموعه هیراد پلاست است. تمامی تخت های موجود در این مجموعه برند ترک هستند که کیفیت بالایی دارند.

رعایت استانداردهای لازم در این برندها باعث شده کالایی خوب و با کیفیت به بازار عرضه شود. استانداردهایی همچون:

  1. کیفیت بالای مواد اولیه
  2. وزن مناسب
  3. سایز کاربردی و …

برای خرید تخت پلاستیکی استخر با مشاوران مرکز فروش ما در تماس باشید.

تخت پلاستیکی استخر

 

تماس با ما