قیمت خرید گلدان پلاستیکی تزئینی سایز ۱۲

گلدان پلاستیکی سایز ۱۲ علاوه بر استفاده در گلخانه ها نمونه فانتزی و تزئینی آن نیز تولید می شود. از گلدان پلاستیکی تزئینی برای جلوه بخشیدن به خانه استفاده می کنند و نسبت به نمونه های سفالی قیمت خرید مناسبی دارد.

گلدان پلاستیکی سایز 12

آشنایی با انواع گلدان پلاستیکی از نظر سایز

یکی از وسایل مهم در پرورش گل و گیاه گلدان های پلاستیکی هستند که کاربرد های بهینه و مهم در رشد و نگهداری انواع گل و گیاه دارند.

همه ی باغبانان برای کاشتن گل از گلدان هایی استفاده می کنند اما چون ممکن است گلدان های از جنس سفال شکسته شوند و گلدان های فلزی در هنگام  معرض آفتاب بیش از حد داغ شوند و به ریشه گیاه آسیب برسانند، گلدان های پلاستیکی بهترین گزینه برای استفاده می باشند.

توجه داشته باشید که گلدان های پلاستیکی وسیله ای بی ارزش نیستند این اشیا جز مهم ترین وسایل پرورش گل و گیاه چه در منزل و چه در باغداری ها و گلخانه ها هستند. گلدان پلاستیکی انواع مختلفی دارند که هر کدام مناسب استفاده در مکانی است.

بطور مثال، گلدان پلاستیکی مشکی در سایز های مختلف بیشتر در گلخانه ها کاربرد دارند زیرا در آنجا، پرورش نهال یا کاکتوس های کوچک و بزرگ به وسیله گلدان های پلاستیکی مشکی، میسر می باشد.

گلدان پلاستیکی سایز 12

حال می خواهیم کمی هم درمورد گلدان هایی که در منازل و باغ ها بکار می رود، توضیح دهیم. بیشتر خانم های خانه دار دوست دارند منزلشان از رنگ ها و زیبایی های طبیعی برخوردار باشد.

اما چون در آپارتمان زندگی می کنند این شانس را نمی توانند امتحان کنند برای همین کارخانه طلوع پلاستیک، تولید کننده انواع گلدان، با فراهم و عرضه کردن گلدان پلاستیکی تزئینی در رنگ های مختلف و مدل های متفاوت این شرایط را برای استفاده آپارتمان نشینان فراهم ساخته است.

گلدان پلاستیکی سایز 12

در مطالب قبل گفتیم که گلدان های پلاستیکی سایز های مختلفی دارند که در گلخانه ها از انواع کوچک تا بزرگ این گلدان ها بکار می رود.

حال باید بدانید که گلدان هایی که در منزل استفاده می شوند بیشتر از سایز های کوچک مثل سایز ۱۲ در طرح های بسیار زیبا بکار می روند. این گلدان ها در رنگ های زیبا و طرح های متنوع به خانه های شما تازگی و گوناگونی خاصی خواهند داد.

گلدان پلاستیکی سایز 12

صادرات گلدان پلاستیکی سایز ۱۲ ایرانی

همانطور که گفته شد، کارخانه طلوع پلاستیک انواع گلدان پلاستیکی تزئینی و غیر تزئینی را با سایز ۱۲ جهت استفاده در گلخانه ها و منازل تولید می کند.

جنس این گلدان ها کاملا درجه یک می باشد و مطابق استفاده باغبانان و پرورش دهندگان، در زیر آنها حتما سوراخ هایی برای خروج آب وجود دارد تا هم براحتی آب رد شود و هم هوا بتواند به ریشه گل راه پیدا کند.

گلدان پلاستیکی ایرانی طلوع پلاستیک با تلاش فراوان مهندسان و طراحان زبر دست این کارخانه از محصولات صادراتی کشور محسوب می شود.

گلدان پلاستیکی سایز 12

این کارخانه بیشتر روی تولید و فروش گلدان پلاستیکی سایز ۱۲ در انواع ساده و رنگی آن تمرکز می کنند زیرا، در برخی از کشور ها ممکن است شرایط برای تولید گلدان پلاستیکی فراهم نباشد و یا حتی نتوانند گلدان هایی با کیفیت محصولات ایرانی تولید کنند.

هیراد پلاست تنها مرکز عرضه مستقیم گلدان پلاستیکی به قیمت کارخانه با امکان خرید حضوری و غیرحضوری

باید بدانید که صادرات گلدان پلاستیکی سایز ۱۲ در ایران رونق دارد و خود باعث رشد اقتصادی در کشور می شود. شاید برای شما هم سوال شود که این گلدان ها به چه کشور هایی صادر می سوند؟ این کشور ها شامل موارد زیر می باشند که عبارتند از:

  1. عراق
  2. افغانستان
  3. پاکستان
  4. شوروی و بقیه کشور های همسایه

گلدان پلاستیکی سایز 12

شما هم می توانید براحتی از این محصول ایرانی با کیفیت و صادراتی مصرف کنید و منازل و حتی گلخانه های خود را با تنوع رنگی و طراحی های زیبا، چشم گیر کنید تا برای مشتریان جذب کننده باشد زیرا بهتر برای خرید تحریک می شوند.

گلدان پلاستیکی سایز 12

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما