Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute id redefined in Entity, line: 11 in /home/umjxlhhz/domains/chairplast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute id redefined in Entity, line: 14 in /home/umjxlhhz/domains/chairplast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute id redefined in Entity, line: 17 in /home/umjxlhhz/domains/chairplast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute id redefined in Entity, line: 20 in /home/umjxlhhz/domains/chairplast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/umjxlhhz/domains/chairplast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute id redefined in Entity, line: 11 in /home/umjxlhhz/domains/chairplast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute id redefined in Entity, line: 14 in /home/umjxlhhz/domains/chairplast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute id redefined in Entity, line: 17 in /home/umjxlhhz/domains/chairplast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute id redefined in Entity, line: 20 in /home/umjxlhhz/domains/chairplast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/umjxlhhz/domains/chairplast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 کلمن آب سفید صورتی - هیراد پلاست

کلمن آب سفید صورتی

از مدت ها قبل وسیله ای برای نگهداری از آب سرد به نام کلمن ساخته شد که محصولی در رنگ های متفرقه است، کلمن آب سفید صورتی یکی از معروف ترین رنگ های این دستگاه است. به طور کلی کلمن یکی از مهم ترین وسایل سفر و تفریح در فصل گرما محسوب می شود و به طور کلی برای خرید کلمن باید به مهم ترین نکاتی اشاره کرد که در این مقاله به همه این موارد با هم می پردازیم. نحوه کار این دستگاه به این صورت است که به دلیل جنس به کار رفته در محصول عایق بندی بالایی دارد تا دما تعویض نشود و یخ موجود در آن به راحتی آبیاری نشود بنابراین در فصل گرما از کلمن استفاده می کند. برای آب سرد و مصرف یخ را تا حد زیادی کاهش می دهد و باعث می شود از یک تکه یخ طولانی مدت برای خنک کردن آب نیز استفاده کند. نکاتی که در خرید کلمن های پلاستیکی باید به دقت مورد توجه قرار گیرند عبارتند از:

  • ظرفیت
  • جنس بدنه
  • عایق بودن
  • دسته و پایه
  • شیر تخلیه
  • قیمت

کلمن آب سفید

در بازار بیشترین فروش محصول کلمن آب سفید است، رنگ سفید این محصول در بین مشتریان طرفداران زیادی دارد که معتقدند از نظر زیبایی نسبت به بقیه رنگ ها بهتر است. ظرفیت: یکی از مهمترین اصول انتخاب کلمن ظرفیت آن است زیرا باید با توجه به نیاز و تعداد افرادی که قرار است از آن استفاده کنند انتخاب شود که البته ظرفیت بالاتر انتخاب شود که بیشتر می گیرد. فضا، بنابراین بسیاری از آنها ظرفیت کمتری را برای اشغال فضای کوچکتر انتخاب می کنند. جنس بدنه: این نیز بسیار مهم است، زیرا اکثر کلمنهای بازار با کوچکترین ضربه می شکند یا عایق درونی آن از بین می رود و آب سرد نگه نمی دارد، بنابراین کیفیت بدنه کلمن برای خریداران بسیار مهم است و به آن توجه می کنند. توجه زیاد به آن، جنسیت یکی از مواردی است که تاثیر زیادی در عایق بودن کلمن ها دارد.

کلمن آب سفید

کلمن آب صورتی

در بین انواع این محصول، کلمن آب صورتی تفاوت زیادی با سایرین در طراحی دارند، زیرا در بین همه صدف ها، برخی رنگ ها از نظر سرد نگه داشتن و مقاومت کارایی بیشتری دارند و قیمت آنها بالاتر و متفاوت است. عایق بودن: مبنای این محصول همین گزینه عایق بندی است که قیمت آن را تعیین می کند، زیرا هر چه عایق با کیفیت بالاتر باشد، قیمت بالاتر و هر چه عایق قوی تر باشد، آب کلمن دیرتر گرم می شود، بنابراین به جنس داخل و خارج کلمن نیز باید توجه داشته باشید . دسته و پایه: در ته آب و پایه نقش بسزایی دارد زیرا دسته کلمن آب پلاستیکی برای حمل و نقل یکی از مهمترین آنهاست، پایه کلمن نیز نکته قابل توجهی است زیرا باید استانداردهای خود را داشته باشد، به عنوان مثال پایه باید باشد. در سطحی که وقتی روی زمین می گذارید بتوانید آن را در یک لیوان آب قرار دهید و نیازی به بلند کردن کلمن نباشد.

کلمن آب صورتی

کلمن آب طلایی

با گذشت زمان، اهمیت رنگ اجناس برای مشتریان افزایش یافت و تقاضا برای رنگ های بیشتر برای این محصول به دلیل سفارش مردم رنگ های خاص برای مرتبط ساختن محصول با محیط خانه، که همچنین یک رنگ پلاستیکی سرد و پرطرفدار است، افزایش یافت. شیر تخلیه کلمن: بسیاری از افراد در مورد شیر تخلیه کلمن مشکل دارند زیرا به زودی خراب می شوند و باید تعویض شوند، از بین رفتن شیر یا آب نیست یا دکمه فشار دادن آن سفت شده است، بنابراین باید با احتیاط از شیر کلمن استفاده کنید. بعد از نوشیدن زیاد باز می شود و نشتی دارد اما باید توجه داشت که نخوردن آب در کلمن یکی از اصولی است که باید قبل از آن تست شود و بعدا خریداری شود زیرا بسیاری از کلمن ها در آب نشتی دارند. قیمت کلمن: با تمام کلماتی که در بالا گفته شد، قیمت کلمن بالا می‌رفت و این محصول را با توجه به تکنولوژی به کار رفته در عایق و شیر تخلیه و غیره قیمت می‌دادند و در نهایت با قیمت‌های مختلف به مشتریان فروخته می‌شد.

کلمن آب طلایی

کلمن آب مسی

در نهایت، تکامل این محصول به مکانی تبدیل شده است که از کالاهای گرانبهایی مانند یک کلمن مسی و یک ظرف مسی اصیل تشکیل شده است که قیمت آن بی‌نهایت از بقیه کالاها گران‌تر است و همچنین از نظر زیبایی، بسیار شیک و لوکس می باشد. کلمن ها انواع مختلفی دارند که می توان به چند مورد از آنها اشاره کرد: کلمن شیشه ای، کلمن پلاستیکی، کلمن استیل ضد زنگ، کلمن تاشو، کلمن در اندازه های مختلف کلمن های شیشه ای: این نوع کلمن ها برخلاف ظاهر زیبای خود هستند، اما توانایی سرد نگه داشتن آب زیاد را ندارند و معمولا به تنهایی برای زیبایی استفاده می شوند. کلمن پلاستیکی: کلمن های پلاستیکی معمولاً برای مسکن استفاده می شوند و فضای کمتری را اشغال می کنند. کلمن استیل: در بین انواع کلمن ها، این کلمن دارای عایق بسیار بالایی است و آب را بسیار بیشتر گرم می کند. کلمن های تاشو: این نوع کلمن ها فقط جنبه راحتی در حمل و نقل دارند و فقط برای حمل آب سرد در زمان کوتاه می باشند.کلمن ها با اندازه های مختلف وجود دارد: این کلمن ها از 1 لیتر تا 15 یا 20 لیتر هستند که به راحتی در بازار یافت می شوند. و در نهایت با توجه به موارد فوق توصیه ما این است که انواع کلمن های مرغوب را در این سایت در اختیار شما قرار دهیم زیرا شما می توانید هر مدلی از این محصول را که به دنبال آن هستید را به راحتی با بالاترین کیفیت از سایت ما خریداری کنید و البته می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید و مشاوره لازم را برای تجربه خرید مطمئن از سایت ما دریافت کنید.

تماس با ما