میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک | میز و صندلی پلاستیکی برای صادرات | هیراد پلاست

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک یکی از مدل های جدید میز و صندلی پلاستیکی است که توسط کارخانجات ایرانی تولید و عرضه می شود. اگر به دنبال میز و صندلی پلاستیکی مناسب برای صادرات هستید، میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک یکی از بهترین گزینه ها است.
بدون شک میز و صندلی های پلاستیکی ایرانی با تنوع بالای که دارند یکی از بهترین گزینه ها برای صادرات به حساب می آیند.

کیفیت، قیمت و همچنین طرح و مدل های این کالا از فاکتورهایی که بر میزان فروش میز صندلی پلاستیکی تاثیر به سزایی دارد و شرکت های تولید کننده در حال رقابت بر سر این گزینه ها هستند.

طراحی شیک و جدید میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک به نوبه خود توانسته تاثیر به سزایی در تامین نیاز بازار داخلی و حتی بازار خارج از کشور داشته باشد و از همین رو برای عرضه عمده و البته مستقیم آن در بازار روش های متعددی اتخاذ شده است.

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

کارخانه تولید میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

کارخانه های تولید میز و صندلی پلاستیکی در ایران کم نیستند که با تولید مدل های متنوع از این کالا در رنگ ها و سایزهای مختلف توانسته اند به رشد و رونق اقتصادی کشور کمک شایانی نمایند.

این کارخانه ها در شهرهای مختلف ایران مشغول به فعالیت هستند اما همگی مراکز فروش فعالی در شهر تهران دارند تا محصولات آنان را در بازار عمده فروشی تهران عرضه کنند.

ست میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک شامل موارد زیر می باشد:

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

 1. صندلی پلاستیکی کلاسیک
 2. میز پلاستیکی کلاسیک
 3. میز عسلی پلاستیکی کلاسیک

کارخانه تولید میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک تلاش دارد از این طریق و با ارائه طرحی جدید از میز و صندلی پلاستیکی پاسخگوی نیازهای بیشتری باشد.

شما مشتریان عزیز اگر قصد خرید میز صندلی پلاستیکی به صورت عمده و حضوری را داشته باشیئ می توانید با مراجعه به بازار عمده فروشی محصولات پلاستیکی در تهران نیاز خود را بر طرف کنید.

از جمله عواملی که بر جنس و کیفیت میز صندلی پلاستیکی تاثیرگذار است، کیفیت خط تولید استفاده شده و همچنین مواد اولیه مورد استفاده است به گونه ای که ایران امروزه یکی از بزرگ ترین و پیشرفته ترین کشورها در زمینه تولید میز و صندلی پلاستیکی است.

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

خصوصیات میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

قبل از خرید این محصول لازم است با ویژگی ها و خصوصیات ست میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک آشنا شوید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

خصوصیات میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک عبارتند از:
۱٫ تولید شده از مواد اولیه پلیمر درجه یک
۲٫ دارای طراحی جدید و شیک
۳٫ تعادل عالی به دلیل وجود پایه های کشیده با فاصله مناسب از یکدیگر
۴٫ استفاده از دو صفحه شیشه ای بر روی میز جهت زیبایی کار
۵٫ تولید شده در رنگ های کرم، سبز پاستیلی، صورتی پاستیلی و آبی پاستیلی
۶٫ دارای میز قطر ۶۵ سانتیمتر
۷٫ ارتفاع میز ۷۰ سانتیمتر
۸٫ قابل استفاده در فضای باز به عنوان مبلمان باغی
۹٫ قابل استفاده به عنوان صندلی پلاستیکی تراس و بالکن
۱۰٫ مقاوم و بادوام
۱۱٫ ست ۳ تکه شامل ۲ صندلی و ۱ میز بزرگ
۱۲٫ ست ۴ تکه شامل ۳ صندلی و ۱ میز بزرگ
۱۳٫ ست ۵ تکه شامل ۳ صندلی، ۱ میز عسلی و ۱ میز بزرگ و …

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

فروش عمده و مستقیم میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

هیچ یک از کارخانه ها و تولید کنندگان ایرانی و حتی خارجی محصولات خود را به صورت مستقیم از درب کارخانه به مشتریان تحویل نمی دهند، بلکه از طریق نمایندگی ها و مراکز فروش خود در کشور این کار را انجام می دهند.

اما در سال های اخیر یکی از ترفندهایی که برای ارتباط مستقیم با کارخانه مورد استفاده قرار گرفته و امکان خرید میز صندلی پلاستیکی با قیمت کارخانه را فرهم نموده، روش فروش اینترنتی است.

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

امروزه اینترنت یکی از پر کاربردترین ابزار در امور روزانه زندگی به حساب می آید؛ کارخانجات هم از همین طریق و بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی مشتریان توانسته اند با آنها ارتباطی مستقیم را برقرار کنند تا لازم نباشد برای خرید حتما به صورت حضوری مراجعه داشته باشند.

ما هم از این طریق توانسته ایم فرصتی را ایجاد کنیم تا افرادی که قصد خرید عمده میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک یا حتی مدل ساده را دارند، بتوانند بدون ارتباط با واسطه هایی که عامل افزایش قیمت هستند، سفارش خود را ثبت کرده و خریدی مناسب داشته باشند.

پس شما هم از این موقعیت استفاده کرده و جهت خرید عمده میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک اقدام نمایید تا کالای خود را با بهترین و به صرفه ترین قیمت خریداری نمایید.

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

صادرات میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک به عراق

عراق از جمله کشورهایی است که خریدار محصولات پلاستیکی ایرانی و به خصوص میز و صندلی پلاستیکی در حجم بالا می باشد.

مرز مهران و ایلام و مرزهای صادرات بار از ایران به کشور عراق است و صادرات میز و صندلی پلاستیکی و دیگر محصولات پلاستیکی ایرانی از این مرزها به سمت عراق از ابتدای سال ۹۸ تا کنون بیش از ۱۰ میلیارد ریال تخمین زده شده است و این تنها مربوط به صادرات محصولات پلاستیکی تنها از همین مرز می باشد.

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

تنوع محصولات پلاستیکی ایرانی بسیار زیاد می باشد و آمارهای اعلام شده بیان کننده این موضوع است که در این مسیر با سرمایه ای اندک می توان به سودآوری های زیادی دست یافت.

صادرات میز صندلی پلاستیکی به عراق در انواع نمونه های کلاسیک، تمام پلاستیک، پایه فلزی و حصیری ممکن است که برای هر یک از این گزینه ها تولید کنندگان ایرانی توانایی تحویل بهترین محصولات را به تاجران دیگر کشورها دارند.

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

موقعیت صادرات میز صندلی پلاستیکی ایرانی

عراق تنها کشوری نیست که می توان به عنوان بازار مصرفی میز و صندلی پلاستیکی ایرانی معرفی کرد، بلکه کشورهای دیگر همچون روسیه، قطر، آذربایجان، قزاقستان، افغانستان و ترکمنستان هم هستند که شاهد صادرات میز و صندلی پلاستیکی از ایران با آمارهای بالا به آن ها هستیم.

از جمله راه های ارتباطی میان ایران و کشور ترکمنستان می توان به باجگیران اشاره کرد و بد نیست به این نکته اشاره کنیم که بر اساس آمارهای اعلام شده در سال ۹۸، بالغ بر یک میلیارد ریال صادرات تنها به این کشور داشته ایم که می تواند باعث انگیزه بالا و تمایل بیشتر برای ارتباط تجاری با این کشور شود.

این را هم در نظر داشته باشید که باجگیران تنها پل ارتباطی ایران و ترکمنستان نیست، بلکه لطف آباد هم یکی دیگر از این مسیرها محسوب می شود که توانسته ایم از این مسیر هم حدود دو میلیارد ریال صادرات میز و صندلی پلاستیکی به کشور ترکمنستان داشته باشیم.

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

تاجران فعال در عرصه محصولات پلاستیکی ایرانی می توانند از این موقعیت های خوب بهترین استفاده را برده و با انتخاب میز و صندلی پلاستیکی تولید کارخانجات ایرانی برای صادرات با ما تماس گرفته تا در خصوص تامین عمده و مستقیم آن راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک که از جمله محصولات ایرانی پر فروش می باشد، گزینه ای خوب و مناسب است که برای تامین عمده آن می نوانید با ما ارتباط بگیرید و از قیمت مستقیم کارخانه بهره مند شوید.

همچنین آمادگی لازم برای ارسال سفارشات شما به همه شهرهای ایران را از طریق باربری با قیمت مناسب داریم.

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

مرزهای صادرات میز و صندلی پلاستیکی به عراق

مرزهای متعددی برای ارتباط میان دو کشور ایران و عراق وجود دارد که از جمله آن ها می توان به مرزهای زیر اشاره کرد:

 • پرویز خان
 • کرمانشاه
 • پیرانشهر
 • بازارچه کیله سردشت
 • مهاباد
 • باشماق
 • چذابه
 • مهران و ایلام

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

با توجه به موقعیت مرز و گمرک آن، مرز مهران و ایلام به عنوان مرزی که بیشترین میزان خروج محصولات پلاستیکی و میز و صندلی پلاستیکی را به سمت عراق داشته است، شناخته شده.

اما این بدان معنا نیست که تنها از مرز ایران و مهران استفاده شود، بلکه به دلیل وجود مرزهای متعدد در این مسیر هر کس می تواند بر اساس موقعیت مکانی خود نزدیک تریم مرز را انتخاب کرده تا صادرات ساده تری را تجربه کند.

اگر شما هم مایل هستید در عرصه صادرات محصولات پلاستیکی فعالیت داشته باشید، پیشنهاد ما این است که حتما با مشاورین مجرب در این زمینه صحبت کرده و از راهنمایی های آن ها استفاده کنید. شاید از این طریق بتوانید با مسیرهای ساده تر و البته کم هزینه تر آشنا شده و بدین ترتیب حاشیه سود خود را هم افزایش دهید.

ما توانایی این را داریم که سفارشات شما در زمینه میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک را در حجم های بالا جهت امر صادرات آماده کرده و کالای مورد نظر را در هر موقعیت مکانی که مد نظر دارید به شما تحویل دهیم.

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

بهترین قیمت میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک برای صادرات

اگر می خواهید در زمینه صادرات میز و صندلی پلاستیکی فعالیت داشته باشید لازم است بتوانید این کالا را با بهترین قیمت خریداری کنید که پیشنهاد ما میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک است چرا که در این صورت قادر خواهید بود میز و صندلی پلاستیکی را با طرحی جدید و قیمتی مناسب تامین نمایید.

به دلیل وجود نوسانات بالا در بازار شرایط اعلام قیمتی مشخص برای میز و صندلی پلاستیکی در سایت ممکن نخواهد بود و به همین دلیل است که به مشتریان عمده پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات لازم مربوط به قیمت عمده میز و صندلی پلاستیکی و یا حتی مدل های متنوع آن با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشند تا راهنمایی های لازم در این خصوص را دریافت کنند.

از طریق این تماس نه تنها می توانید قیمت میز صندلی پلاستیکی را دریافت کنید، بلکه این قابلیت را هم دارد که سفارشات خود را ثبت کرده و خریدی سریع و آسان را تجربه کنید.

پس به شما پیشنهاد می کنیم با ما در تماس باشید و از این طریق لیست محصولات صادراتی را دریافت کرده، از قیمت ها مطلع شوید و در نهایت اطلاعات لازم برای نحوه سفارش آن ها بدست آورید.

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

نحوه سفارش میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک به کارخانه

در خرید و فروش های تجاری، کلان و بین المللی ارتباط مستقیم با کارخانه تولید کننده و سفارش کالا از درب کارخانه از جمله موارد ضروری محسوب می شود که در امر صادرات باید بسیار مورد توجه قرار گیرد.

اما به خاطر بعد مسافت همه مشتریان امکان دسترسی مستقیم به کارخانه را ندارند، پس با توجه به وجود روش ها و راه کارهای مدرن و جدید تلاش کرده ایم این مشکل را حل کرده و قابلیت سفارش عمده میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک به کارخانه را برای مشتریان فراهم کنیم.

یکی از این روش ها و راه کارهای مدرن و جدید مربوط به استفاده از اینترنتی و فروش اینترنتی است که توانسته دست واسطه ها را کوتاه کرده و در جهت یکسان سازی قیمت ها گام بر دارد که شما هم با استفاده از سفارش اینترنتی میز و صندلی پلاستیکی می توانید به محصولی خوب و باکیفیت با قیمت مناسب دست یابید.

همچنین می توانید از نمایندگی های فروش در شهرهای مختلف استفاده کنید تا با امنیت و اعتماد بیشتری خرید خود را انجام دهید و از جمله این نمایندگی ها، نمایندگی شهر تهران است که امکان ارسال بار برای کلیه شهرستان ها را فراهم کرده است.

تمامی این مسیرها از آن جهت ایجاد شده تا مشتریانی که قصد سفارش عمده میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک را دارند، بتوانند بدون واسطه و در زمانی کوتاه این کار را انجام دهند و در ضمن از قیمت های رقابتی هم نهایت استفاده را ببرند.

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

میز و صندلی پلاستیکی مرغوب

با توجه به تمامی توضیحات ارائه شده در این بخش اگر متقاضی خرید میز صندلی پلاستیکی مرغوب هستید و می خواهید با بهترین قیمت ممکن خرید خود را انجام دهید، این سایت می تواند به شما فرصت انتخابی درست و آگاهانه را بدهد چرا که با ارائه انواع مدل های متنوع از این کالا حق انتخاب درست را به شما می دهد.

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک، میز صندلی پلاستیکی حصیری، میز صندلی پلاستیکی تاشو، میز صندلی پلاستیکی پایه فلزی، میز و صندلی پلاستیکی استخر و …. از جمله محصولاتی هستند که همگی آن ها در این مرکز به صورت بی واسطه و با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

این را مد نظر داشته باشید که سفارش محصولات پلاستیکی و از جمله میز و صندلی پلاستیکی تنها با یک تلفن می تواند تا حد زیادی در کاهش هزینه های جانبی موثر باشد، به خصوص در تجارت های کلان که به این موضوع اهمیت زیادی داده می شود و چنین مزیتی از طریق این سایت فراهم شده است.

میز و صندلی پلاستیکی کلاسیک

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما