Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 33 in /home/umjxlhhz/domains/chairplast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت فروش گلدتن پلاستیکی سطل 12 + عکس و مشخصات

قیمت فروش گلدان پلاستیکی سطل 12 + عکس و مشخصات

گلدان های پلاستیکی موجود در بازار هر کدام با شماره ای خاص معرفی می شوند؛ این شماره در واقع شناسه آنها برای فروش است و می تواند اطلاعات بسیار خوبی را به خریداران بدهد.

در واقع شماره گذاری گلدان های پلاستیکی از 3 شروع شده و تا 14 نیز ادامه پیدا می کند؛ گلدان سطل 12 یکی از رایج ترین نوع انواع گلدان های پلاستیکی است که تا به امروز در بازار ارائه شده، زیرا گیاهان بسیاری را می توان در این دسته از گلدان ها کاشت و از آنها تا سال های زیاد استفاده کرد.

از این رو در این مطلب هیراد پلاست قصد دارد به معرفی یکی از رایج ترین گلدان ها یعنی گلدان سطل 12 بپردازد تا شما بتوانید به راحتی هنگام خرید بهترین انتخاب را داشته باشید.

ابعاد گلدان سطل 12

برخی از افراد فکر می کنند که گلدان سطل 12 درواقع به دلیل ابعاد آن است که این نام روی آن گذاشته شده است، اما این طور نیست. گلدان سطل 12 دارای ابعاد مختلفی است که در این قسمت می خواهیم به صورت جداگانه به آن‌ها بپردازیم.

ارتفاع گلدان

گلدان سطل 12 دارای ارتفاع 31 سانتی متری است. این موضوع به این معناست که شما می توانید به راحتی بسیاری از گیاهان کوچک تا گیاهانی که در ابعاد متوسط رشد می کنند را در این گلدان کاشته و از آن‌ها بدون این که در آینده نیاز داشته باشید گلدان آن‌ها را تغییر دهید، نگه داری کنید.

قطر زیرین گلدان

قطر زیرین گلدان سطل 12، 5/21 سانتی متر است. در واقع مهم ترین چیزی که به هنگام تولید یک گلدان پلاستیکی باید مد نظر قرار بگیرد این است که این گلدان چه مقدار قطر را برای خود دارد. قطر گلدان اجازه می دهد که زمانی که گیاه و خاک در آن قرار گرفتند با سطح زیرین گلدان به صورت مستقیم در تماس نباشند تا به هنگام سنگین شدن وزن، سطح زیرین گلدان شکسته یا ترک بردارد. در واقع قطر زیرین به نوعی محافظ گلدان معرفی می شود.

قطر کلی گلدان

به صورت کلی، قطر کلی گلدان 26 سانتی متر است که این موضوع نیز می توانند مانند قطر زیرین بسیار حائز اهمیت باشد. به نوعی هر چقدر که قطر گلدان بالا باشد، گلدان می تواند وزن بیشتری را متحمل شود و در نهایت گلدان می تواند بستر بسیار خوبی برای بسیاری از انواع گیاهان باشد.

با توجه به ابعاد این گلدان می توان گفت که گلدان سطل 12 مناسب برای کاشت انواع گیاهان است و از این رو توانسته فروش بسیاری را از آن خود کند. شما نیز می توانید به راحتی این گلدان را توسط هیراد پلاست خریداری کنید.

قطر کلی گلدان

خرید گلدان سطل 12

همان طور که اشاره شد، خرید گلدان سطل 12 توسط فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست به راحتی صورت می گیرد. شما می توانید به راحتی این گلدان‌ها را در این فروشگاه سفارش داده و در محل مورد نظر خود آن‌ها را تحویل بگیرید. خرید اینترنتی گلدان سطل 12 یکی از بهترین روش‌های خرید این دسته از گلدان‌ها است، زیرا؛ می تواند قیمت نهایی بسیار کمتری نسبت به خرید همین محصول به صورت حضوری داشته باشد.

  • شما همچنین می توانید به عنوان یک تولید کننده، محصولات خود را در اختیار هیراد پلاست قرار داده تا این مجموعه بتواند محصولات شما را به مشتریان بسیاری معرفی کرده و سود بیشتری را از آن شما کند. پس شما می توانید به عنوان خریدار برای این که در هزینه های خود صرفه جویی کرده و محصول نهایی را با قیمتی بسیار عالی خریداری کنید، از فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست اقدام به خرید محصولات خود کرده و یا به عنوان یک تولید کننده محصولات خود را در اختیار این مجموعه قرار دهید.

خرید اینترنتی توسط فروشگاه های معتبری مانند هیراد پلاست، ارجحیت بسیاری نسبت به خرید حضوری دارد، زیرا شما به هنگام خرید حضوری موظف هستید تا به بیرون از خانه رفته و مسافت بسیاری را برای رسیدن به مرکز خرید طی کنید، در صورتی که به هنگام خرید از هیراد پلاست، کافیست تنها تلفن همراه خود را بردارید و به این فروشگاه مراجعه کنید و سپس با ثبت سفارش خود، گلدان سطل 12 را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

خرید گلدان سطل 12

قیمت گلدان سطل 12

قیمت گلدان سطل 12 با توجه به موارد بسیاری که در زمینه فروش این محصول قرار دارد محاسبه خواهد شد. به عنوان مثال، اگر گلدان شما مشکی رنگ باشد نسبت به گلدان‌های رنگی دیگر قیمت کمتری را به خود اختصاص می دهد. از سویی دیگر، در زمینه گلدان‌های سطل 12 موجود در بازار نیز واسطه‌ها هم روی قیمت‌ها تاثیر گذار هستند.

  • به عنوان مثال، اگر شخصی از یک فروشگاه اقدام به خرید گلدان سطل 12 کند و سپس شخص دیگر همان محصول را از این فرد خریداری کند و برای فروش عرضه کند، قطعا قیمت بیشتری برای گلدان وجود دارد زیرا گلدان دارای واسطه است. اما اگر گلدان به صورت مستقیم توسط یک فروشگاه معتبر مانند هیراد پلاست به فروش برسد، درصد واسطه ها بسیار کم و در برخی مواقع نیز به صفر نزدیک است.

پس به هنگام خرید و یا مشاهده قیمت انواع گلدان‌های سطل 12 توجه داشته باشید که از چه مکانی قرار است آن را خریداری کنید و یا آیا این مکان در حال ارائه این گلدان با قسمت مناسب و خام است یا واسطه ها و مواردی از این قبیل روی قیمت نهایی آن تاثیر می گذارند.

قیمت گلدان سطل 12

هیراد پلاست، بهترین عرضه کننده انواع گلدان پلاستیکی سطل 12

همان طور که در این مطلب به آن اشاره کردیم، گلدان سطل 12 یکی از بهترین گلدان‌هایی است که تمامی افراد می توانند به راحتی آن را خریداری کرده و به کاشت انواع گل و گیاه ها در این گلدان بپردازند. درواقع نام 12 به علت مدل آن برای این گلدان انتخاب شده و هیچ ارتباطی به ابعاد این گلدان ندارد. شما می توانید با قیمتی بسیار عالی اقدام به خرید انواع گلدان سطل 12 توسط هیراد پلاست کرده و در محل مورد نظر خود آن ها را تحویل بگیرید. همچنین اگر خود به عنوان یک تولید کننده در این زمینه به فعالیت می پردازید می تواید محصولات خود را از طریق هیراد پلاست برای فروش عرضه کنید تا سود بیشتری را از آن خود کنید.

از این که هیراد پلاست را برای خرید انواع گلدان پلاستیکی مورد علاقه خود انتخاب می کنید، بسیار سپاسگزاریم.

هیراد پلاست، بهترین عرضه کننده انواع گلدان پلاستیکی سطل 12

تماس با ما