Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 4 in /home/umjxlhhz/domains/chairplast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 4 in /home/umjxlhhz/domains/chairplast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 فروش عمده انواع میزهای تمام پلاستیک - هیراد پلاست

فروش عمده انواع میزهای تمام پلاستیک

منظور از میزهای تمام پلاستیک میزهایی است که بدنه و پایه هر دو از جنس پلاستیک هستند و در این مرکز به صورت عمده عرضه می گردند.

میزهای تمام پلاستیک در انواع مدل های مختلف گرد، مریع، مستطیل و بیضی در سایزها و رنگ های متفاوت تولید می شوند. وجود پایه های پلاستیکی باعث می شود که این میزها وزن کمی داشته و به راحتی قابل حرکت دادن و جا به جایی باشند، همچنین در مقایسه با میزهای پایه فلزی بسیار ارزان تر بوده و قیمت مناسبی دارند به همین دلیل تمایل برای خرید این میزها بیشتر است.

در ایران تولید این میزها توسط برندهای مختلف انجام می شود و به دلیل کیفیت خوب و مقاومت بالایی که دارند به راحتی با نمونه های خارجی موجود در بازار رقابت می کنند. قیمت این میزها بر اساس مدل طراحی و سایز میز متفاوت است.

تماس با ما